☞ Produkty na stránke mavit.sk sú určené len pre veľkoobchodných partnerov a firmy zaoberajúce sa týmto sortimentom. ☜ 

Panel používateľa

pushTEXX prechod 20 vnz
Tvarovky MARROY® pushTEXX pre plasthliníkové rúrky s unikátnou technológiou spájania bez použitia náradia sú certifikované pre rozvody pitnej vody, kúrenia, chladenia a stlačeného vzduchu. Splnenie najprísnejších hygienických štandardov bola základným predpokladom úspešnej certifikácie a ako jeden z mála univerzálnych systémov je odporúčaný na bezpečné použitie pre rozvody pitnej vody. Telo tvarovky je vyrobené z vysoko kvalitnej mosadze CW617N a spolu s vonkajším ochranným púzdrom z polyamidu PA6 so zvýšenou odolnosťou proti nárazom tvoria kompaktný celok, ktorý je zárukou bezpečných a spoľahlivých spojov. Použitie kvalitných materiálov umožnilo znížiť hodnoty hlučnosti pri prietokoch prepravovaného médiá na minimum, čo tiež nie je samozrejmosťou pri väčšine konkurenčných produktov. Vďaka tomu, že na vytvorenie spojenia medzi rúrkou a tvarovkou nepotrebujeme použiť žiadne lisovacie náradie, dokážeme výrazným spôsobom zrýchliť samotnú montáž a v neposlednom rade aj znížiť riziko prípadného zabudnutia zalisovania niektorých spojov, ako sa to občas v praxi stáva.

 

Najdôležitejším úkonom pre vytvorenie bezpečných a spoľahlivých spojov pri použití tvaroviek pushTEXX je venovať pozornosť dôkladnej kalibrácii rúrok. Iba pomocou kalibrácie dokážeme zabezpečiť správnu ovalitu rúrky, keďže najmä pri strihaní rúrok na potrebnú dĺžku dochádza ku deformácii kruhového tvaru rúrky, čo by mohlo spôsobiť komplikácie pri nasúvaní tvarovky na rúrku. Ďalšou dôležitou úlohou kalibrácie je úprava hrán vonkajšej aj vnútornej steny rúrky takým spôsobom, aby sme eliminovali všetky ostré miesta a dosiahli tzv. nábehovú (kónickú) plochu, ktorá nám zabezpečí, že pri nasúvaní tvarovky na rúrku nepríde k strhnutiu resp. poškodeniu tesniacich O - krúžkov fitingu. Strhnutie resp. poškodenie tesniacich O - krúžkov je najčastejšou príčinou netesnosti spojov. Aby ste predišli zbytočným problémom v prípade netesnosti spojov, odporúčame použiť pre spoľahlivú a dokonalú kalibráciu kvalitné náradie. Radi by sme vám dali z našej ponuky do pozornosti kvalitný kalibrátor značky MARROY® . Dodržanie správneho montážneho postupu a dôkladná kalibrácia v zmysle návodu, sú základnými predpokladmi pre splnenie záručných podmienok.

MARROY Made in Germany Vyrobené v NemeckuObrovskou výhodou univerzálnych tvaroviek MARROY® pushTEXX je ich vysoká mechanická odolnosť a pevnosť oproti bežným konkurenčným produktom. V prípade dodržania všetkých montážnych postupov dokážete vytvárať rýchle a bezpečné spoje, ktoré môžete bez obáv zaliať betónom aj do podlahy alebo zaomietať do steny. Ako ste si už možno všimli, na slovenský trh sa dostávajú v záujme dosiahnutia čo najnižšej ceny aj necertifikované produkty, ktoré nespĺňajú ani základné kvalitatívne štandardy a sú častokrát neznámeho pôvodu. Preto si dobre zvážte, keď sa budete rozhodovať aký systém si pri rekonštrukcii alebo novej inštalácii zvolíte, či vám stojí pár eur za obrovské riziko, ktoré podstupujete v prípade kúpy takýchto produktov.

Univerzálne fitingy MARROY® pushTEXX vhodné pre rozvody pitnej vody, kúrenia a chladenia sú určené na spájanie plasthliníkových rúrok s priemerom 16 x 2 mm a 20 x 2 mm. V priebehu roku 2022 bude ponuka rozšírená aj o tvarovky pre rúrky s priemerom 26 x 3 mm, čím sa výrazne rozšíria možnosti použitia aj pre väčšie objekty. Vďaka širokej ponuke a výnimočnej kvalite si univerzálny systém tvaroviek získava čoraz väčšiu popularitu medzi profesionálmi z oboru TZB. Tvarovky pushTEXX s unikátnou technológiou spájania bez použitia náradia sú súčasťou kompaktného systému MARROY®, ktorý je neustále dopĺňaný o nové produkty a ponúka tak spoľahlivú alternatívu oproti tradičným výrobcom.

Vlastnosti a výhody pushTEXX prechod 20 - 1/2" vnz

Unikátna technológia spájania bez potreby použitia náradia
Vhodný pre všetky typy plasthliníkových rúr s hrúbkou steny 2 mm
Vonkajšie ochranné púzdro z kvalitného polyamidu PA6 so zvýšenou odolnosťou proti nárazom
Dva kontrolné otvory pre overenie správnosti zasunutia rúrky do tvarovky
Maximálna prevádzková teplota do +95 °C
Univerzálne tvarovky pre použitie na rozvody pitnej vody, kúrenia a chladenia
Vhodné a certifikované pre použitie na pitnú vodu (spĺňajú najprísnejšie hygienické štandardy)
Široká ponuka tvaroviek do priemeru 20 mm
Nízka hlučnosť pri prietoku média
Vysoká spoľahlivosť
Rýchla a bezpečná montáž aj v prípade inštalácie do steny alebo podlahy
Jednoduchá inštalácia
Zaručená kompatibilita aj s inými konkurenčnými systémami
Vyrobené v Nemecku - vysoká kvalita Made in Germany
Záruka 2 roky

Použitie
Tvarovky pre rozvody pitnej vody
Tvarovky pre rozvody kúrenia vrátane podlahového a stenového vykurovania
Tvarovky pre rozvody chladenia
Tvarovky pre rozvody stlačeného vzduchu
Možnosť inštalácie do podlahy alebo steny

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie