☞ Produkty v eshope mavit.sk sú určené len pre maloobchodných partnerov a firmy zaoberajúce sa týmto sortimentom. ☜ 

Panel používateľa

O nás

HLAVNOU ČINNOSŤOU FIRMY JE VEĽKOOBCHOD

 

 

 

   Zabezpečujeme veľkoobchodný predaj kompletného sortimentu voda-kúrenie-plyn, ucelenej ponuky príslušenstva a náhradných dielov pre naších zaregistrovaných odberateľov.

 

  
 

   Sme firma s tradíciou, pôsobiaca na trhu už od roku 1992, kedy sa špecializovala hlavne na predaj kúpeľňových doplnkov, sprchových hadíc, perlátorov a uberala sa smerom predaja tovarov na šetrenie a úsporu vody.
   

   Firma RSDr.Vítězslav Martinák ako ju všetci poznáte sa transformovala na spoločnosť MAVIT SK spol. s r.o. od roku 2015.
     MAVIT SK spol. s r.o. je priamy zástupca zahraničných výrobcov a priamy dovozca výrobkov predovšetkým z Európskej únie (Taliansko, Nemecko, Maďarsko, Česko, Francúzsko ), taktiež viacerých výrobcov zo Slovenska. Kooperujeme s mnohými zahraničnými exportérmi, ktorí sú garanciou kvality našeho sortimentu a spolu s ním poskytovaných služieb.

   Terajšia podoba firmy Mavit SK spol. s r.o. a jej transformácia na dynamický celok, ktorého znakom je nielen neustále rozširovanie sortimentu ponúkaného tovaru ale i kolektívu ľudí, ktorí tvoria ducha spoločnosti.

 

Ponúkame:
   Inštalačný materiál na vodu, plyn a kúrenie, široký sortiment kúpeľňových doplnkov s najširším výberom kvalitných sprchových hadíc na slovenskom trhu a záhradný program (čerpadlá, vodárne, zahradné hadice, hadicové prípojky a spojky, siroflex a ozdobné záhradné studne).

 

   Spokojnosť tisícov zákazníkov po celom Slovensku, svedčí o kvalite nami ponúkaného tovaru a spolu s ním poskytovaných služieb. Preto veríme, že náš prístup a orientácia na trhu privedú i Vás k spokojnosti.

 

U NÁS NIE JE MOŽNÁ PLATBA KARTOU.

 

Individuálny odber je možný po dohode. Ceny poskytujeme na vyžiadanie.

   

V prípade,že Vás naša ponuka tovaru na stránke zaujala, neváhajte a kontaktujte našho obchodného zástupcu +421 911 297 813, ktorý si s Vami dohodne stretnutie a príde k Vám s naším katalógom.Na stretnutí sa dohodnú obchodné podmienky. Vzdialenosť pre nás nie je problémom,tovar posielame na miesto určenia zasielkovou službou GLS.

 


 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie