☞ Produkty na stránke mavit.sk sú určené len pre maloobchodných partnerov a firmy zaoberajúce sa týmto sortimentom. ☜ 

Panel používateľa

O nás

HLAVNOU ČINNOSŤOU FIRMY JE VEĽKOOBCHOD

 

 

 

   Zabezpečujeme veľkoobchodný predaj kompletného sortimentu voda-kúrenie-plyn, ucelenej ponuky príslušenstva a náhradných dielov pre naších zaregistrovaných odberateľov.

 

  
 

   Sme firma s tradíciou, pôsobiaca na trhu už od roku 1992, kedy sa špecializovala hlavne na predaj kúpeľňových doplnkov, sprchových hadíc, perlátorov a uberala sa smerom predaja tovarov na šetrenie a úsporu vody.
   

   Firma RSDr.Vítězslav Martinák ako ju všetci poznáte sa transformovala na spoločnosť MAVIT SK spol. s r.o. od roku 2015.
     MAVIT SK spol. s r.o. je priamy zástupca zahraničných výrobcov a priamy dovozca výrobkov predovšetkým z Európskej únie (Taliansko, Nemecko, Maďarsko, Česko, Francúzsko ), taktiež viacerých výrobcov zo Slovenska. Kooperujeme s mnohými zahraničnými exportérmi, ktorí sú garanciou kvality našeho sortimentu a spolu s ním poskytovaných služieb.

   Terajšia podoba firmy Mavit SK spol. s r.o. a jej transformácia na dynamický celok, ktorého znakom je nielen neustále rozširovanie sortimentu ponúkaného tovaru ale i kolektívu ľudí, ktorí tvoria ducha spoločnosti.

 

Ponúkame:
   Inštalačný materiál na vodu, plyn a kúrenie, široký sortiment kúpeľňových doplnkov s najširším výberom kvalitných sprchových hadíc na slovenskom trhu a záhradný program (čerpadlá, vodárne, zahradné hadice, hadicové prípojky a spojky, siroflex a ozdobné záhradné studne).

 

   Spokojnosť tisícov zákazníkov po celom Slovensku, svedčí o kvalite nami ponúkaného tovaru a spolu s ním poskytovaných služieb. Preto veríme, že náš prístup a orientácia na trhu privedú i Vás k spokojnosti.

 

U NÁS NIE JE MOŽNÁ PLATBA KARTOU.

 

Individuálny odber je možný po dohode. Ceny poskytujeme na vyžiadanie.

   

V prípade,že Vás naša ponuka tovaru na stránke zaujala, neváhajte a kontaktujte našho obchodného zástupcu +421 911 297 813, ktorý si s Vami dohodne stretnutie a príde k Vám s naším katalógom.Na stretnutí sa dohodnú obchodné podmienky. Vzdialenosť pre nás nie je problémom,tovar posielame na miesto určenia zasielkovou službou GLS.

 


 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie