☞ Produkty na stránke mavit.sk sú určené len pre maloobchodných partnerov a firmy zaoberajúce sa týmto sortimentom. ☜ 

Panel používateľa

DAFI - prietokový ohrievač 5,5kW CHROM

DAFI - prietokový ohrievač 5,5kW CHROM

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

krajina pôvodu: Slovensko

Skladové číslo: DAFI45CR

Varianty produktov

ohr rozm Dostupnosť
4,5kW Skladom
5.5kW Skladom

 

 

 

 ELEKTRICKÝ PRIETOKOVÝ OHRIEVAČ DAFI

 

Elektrický prietokový ohrievač vody DAFI je navrhnutý tak, aby dodával teplú vodu na ľubovolné miesto odberu vody (vodovodný kohútik) v rámci existujúcej inštalácie vody. Malé rozmery umožňujú inštalovať ohrievač DAFI veľmi blízko od odberného miesta vody (vodovodný kohútik), čo zaručuje úsporu času, vody a energie. DAFI využíva energiu výhradne počas dodávania teplej vody.

Vodou sa pri činnosti neplytvá, voda nezostáva v rúrach. Vysoká výdatnosť a výkon ohrievacieho telesa DAFI v porovnaní s omnoho väčšími riešeniami (ohrievačmi). DAFI je vyrobený z umelých hmôt, ktoré sú 100% recyklovateľné a vďaka tomu priaznivo pôsobí na životné prostredie. Ohrievaná voda je odizolovaná od vonkajšej teploty. Jediné, čo sa vyžaduje je samostatná rúra so studenou vodou a pripojenie na elektriku. Jednoduchá inštalácia (všetky požadované hydraulické a elektrické časti vybavenia sú súčasťou kompletu). DAFI nebude mať problém s vodným kameňom.

 

záruka: 30 mesiacov

 

DAFI - prietokový ohrievač 3,5 kW 230 V chróm

DAFI - prietokový ohrievač 4,5 kW 230 V chróm

DAFI - prietokový ohrievač 5,5 kW 230 V chróm
 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie